ДИШ 5 август 2017 година

През третия ден от Държавния индивидуален шампионат (ДИШ) се проведоха сериите и полуфиналите на 200 метра при юношите и девойките младша възраст и всички стартове на 1000 метра в същата възрастова група. Към 15-те медала, спечелени от състезателите на СККК "Чипилски", Лариса Федишина добави бронз на 1000 метра каяк при девойките (К1 1000 м Девойки младша), а Димитър Петров извоюва златен медал и стана Шампион на България за 2017 година в дисциплината С1 1000 м Юноши младша възраст. Стефан Щерев завърши 5-ти след Митко в същия старт. Трите двойки при юношите младша възраст Михаил Федишин и Стелян Близнаков (С2 1000 м Юноши младша възраст), Васил Кръстев и Божидар Попчев (К2 1000 м Юноши младша възраст) и Христо Каратабанов и Божидар Попчев (К2 1000 м Юноши младша възраст) се класираха съответно 4-ти, 5-ти и 13-ти (4-ти в Б Финал).