Младите състезатели на СККК "Чипилски" извоюваха четири купи на ДОШ 2017


Към албум в Google Снимки от Държавния отборен шампионат (ДОШ) за момчета, момичета, юноши и девойки младша и старша възраст, провел се от 29 юни до 2 юли 2017 година

Часови график и Стартов лист Юноши и девойки старша възраст, момчета и момичета, деца (29 и 30 юни) • Часови график и Стартов лист Младша възраст (1 и 2 юли)

Отборно класиране Юноши и девойки старша възраст, момчета и момичета, деца (7-мо място с общо 662 точки):
  • 1-во място Каяк ДецаW (40 точки);
  • 3-то място Кану Юноши старша (265 точки);
  • 3-то място Каяк ДецаМ (29 точки);
  • 4-то място Кану Момчета (72 точки);
  • 5-то място Каяк Момичета (65 точки);
  • 6-то място Каяк Момчета (53 точки);
  • 7-мо място Каяк Девойки старша (119 точки);
  • 10-то място Каяк Юноши старша (19 точки).


Отборно класиране Младша възраст (6-то място с общо 288 точки):
  • 3-то място Кану Юноши младша (196 точки);
  • 7-мо място Каяк Девойки младша (74 точки);
  • 9-то място Каяк Юноши младша (18 точки).


Резултати и точки от ДОШ Юноши и девойки старша възраст, момчета и момичета, деца (29 и 30 юни) • Резултати и точки от ДОШ Младша възраст (1 и 2 юли)

Класиране в отделните дисциплини:

Пет 1-ви места, едно 2-ро, осем 3-ти места и 24 призови класирания (от 4-то до 12-то място)

1-во място:
  • Михаил Федишин (5) R85 FA 11:21 30.06. С1 1000 м Момчета (25 точки);
  • Димитър Петров (4) R91 FA 12:03 30.06. С1 1000 м Юноши старша (60 точки);
  • Михаил Федишин (5) R119 FA 15:50 30.06. С1 500 м Момчета (25 точки);
2-ро място:
3-то място:
  • Борислав Еленов (4) R95 FA 12:31 30.06. К1 1000 м Момчета (21 точки);
  • Иван Вангелов (4) R105 FA 14:40 30.06. К1 500 м ДецаМ (21 точки);
  • Димитър Петров (4) R110 FA 15:05 30.06. С1 500 м Юноши старша (50 точки);
  • Габриела Пампирова (4) R112 FA 15:15 30.06. К1 500 м ДецаW (21 точки);
  • Мария Кацова (6) R114 FA 15:25 30.06. К1 500 м Девойки старша (50 точки);
  • Стелян Близнаков и Стефан Щерев (6) R47 FA 09:44 02.07. С2 1000 м Юноши младша (30 точки);
  • Михаил Федишин (7) R42 R54 FA 11:45 02.07. С1 500 м Юноши младша (30 точки);
  • Стелян Близнаков и Стефан Щерев (3) R60 FA 12:45 02.07. С2 500 м Юноши младша (30 точки).
4-то място:
  • Атанас Хорозов (3) R91 FA 12:03 30.06. С1 1000 м Юноши старша (45  точки);
  • Атанас Хорозов (6) R110 FA 15:05 30.06. С1 500 м Юноши старша (45 точки);
  • Ива Маринова (4) R112 FA 15:15 30.06. К1 500 м ДецаW (19 точки);
  • Борислав Еленов (4) R117 15:40 30.06. К1 500 м Момчета (19 точки);
  • Михаил Федишин (7) R42 FA 08:52 02.07. С1 1000 м Юноши младша (26 точки);
  • Лариса Федишина (8) R56 FA 11:55 02.07. К1 500 м Девойки младша (26 точки).
6-то място:
  • Люлина Михайлова (7) R87 FA 11:35 30.06. К1 1000 м Момичета (15 точки);
  • Владо Русенов (3) R91 FA 12:03 30.06. С1 1000 м Юноши старша (35 точки);
  • Люлина Михайлова (8) R124 FA 16:15 30.06. К1 500 м Момичета (15 точки);
  • Лариса Федишина (8) R44 FA 09:05 02.07. К1 1000 м Девойки младша (20 точки).
7-мо място:
  • Иван Вангелов и Венелин Петков (6) R83 FA 11:07 30.06. К2 1000 м Момчета (13 точки);
  • Габриела Костова (8) R87 FA 11:35 30.06. К1 1000 м Момичета (13 точки);
  • Владо Русенов (8) R110 FA 15:05 30.06. С1 500 м Юноши старша (30 точки);
  • Габриела Костова (2) R124 FA 16:15 30.06. К1 500 м Момичета (13 точки).
8-мо място:
  • Димитър Иванов (1) R85 FA 11:21 30.06. С1 1000 м Момчета (11 точки);
  • Димитър Иванов (1) R119 FA 15:50 30.06. С1 500 м Момчета (11 точки);
  • Люлина Михайлова (9) R44 FA 09:05 02.07. К1 1000 м Девойки младша (16 точки).
9-то място:
  • Ива Маринова (9) R87 FA 11:35 30.06. К1 1000 м Момичета (9 точки).
10-то място:
  • Станислав Петков (4) R104 FB 14:35 30.06. К1 500 м ДецаМ (1-ви в Б Финал, 8 точки);
  • Ангел Власев (5) R107 14:50 30.06. С1 500 м Юноши старша (1-ви в Б Финал, 15 точки);
  • Люлина Михайлова (4) R55 FB 11:50 02.07. К1 500 м Девойки младша (1-ва в Б Финал, 12 точки).
11-то място:
  • Емануела Дачева (4) R92 FB 12:30 30.06. К1 1000 м Девойки старша (2-ра в Б Финал, 10 точки);
  • Бранимир Христов (5) R51 FB 11:30 02.07. К1 1000 м Юноши младша (2-ри в Б Финал, 10 точки).
12-то място:
  • Бранимир Христов (5) R39 FB 8:30 02.07. К1 1000 м Юноши младша (3-ти в Б Финал, 8 точки).
14-то място:
  • Ангел Власев (2) R88 FB 11:42 30.06. К1 1000 м Юноши старша (5-ти в Б Финал, 4 точки);
  • Емануела Дачева (2) R113 FB 15:20 30.06. К1 500 м Девойки старша (5-та в Б Финал, 4 точки).
16-то място:
  • Мирослав Власев (2) R104 FB 14:35 30.06. К1 500 м ДецаМ (7-ми в Б Финал).
Други:
  • Тодор Кацаров (5) участие в R106 FA 14:45 30.06. С1 500 м ДецаМ.

Коментари

Успехи

В комплексното класиране на БФКК по качествени и количествени показатели за 2017 година заехме 4 място, за което допринесоха и 81-те призови класирания (от 4-то до 12-то място), както и резултатите от международния спортен календар - 7 призови класирания на Европейски и Световни първенства. Картотекирани са 67 състезателя, като 34 са участвали в Държавните шампионати (индивидуален и отборен). През 2016 година най-младият български кануист Ангел Кодинов спечели квота за Олимпийските игри в Рио де Жанейро и постигна 13 място.

Популярни публикации от този блог

АНГЕЛ КОДИНОВ - ДА ПОРИШ ПРЕЗ УСПЕХА

Алтернативна градска мобилност